Розірвання шлюбу з іноземцем. - Мої статті - Каталог статей - Розірвання шлюбу. Расторжение брака.
П`ятниця, 12.02.2016, 9:01 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Категорії розділу
Наше опитування
Чи зверталися ви до юриста в сімейних справах.
Всього відповідей: 86
Рейтинги
Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru
Відвідування

Сімейний юрист.

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Розірвання шлюбу з іноземцем.

- Якщо шлюб укладений подружжям на території України але, на момент розірвання шлюбу подружжя не проживають на території України. Можуть вони розірвати шлюб по законодавству України? 
Однозначно відповісти на це питання не можна. Якщо обидва з подружжя або один з них є громадянином України, то розірвання шлюбу між ними здійснюється відповідно до положень ст. 111, 112 Цивільного процесуального кодексу України. 
Стаття 111. Підсудність справ про суперечки між громадянами України, якщо обидві сторони проживають за її межами.
1. Підсудність справи про суперечку між громадянами України, якщо обидві сторони проживають за її межами, за клопотанням позивача визначається постановою судді Верховного Суду України. У такому самому порядку визначається підсудність справи про розірвання шлюбу між громадянином України й іноземцем або особою безгромадянства, які проживають за межами України.
Стаття 112. Договірна підсудність.
1. Сторони мають право письмово обумовити територіальну підсудність справи, крім справ, для яких установлена виняткова підсудність.
До виняткової підсудності ставляться справи, певні ст. 114 Цивільного процесуального кодексу України.
Стаття 114. Виняткова підсудність.
1. Позови, які виникають із приводу нерухомого майна, пред'являються по місцезнаходженню майна або основної його частини.
2. Позови про виключення майна з опису пред'являються по місцезнаходженню цього майна або основної його частини.
3. Позови кредиторів спадкодавця, які подаються в прийняття спадщини спадкоємцями, пред'являються по місцезнаходженню спадкоємного майна або основної його частини.
4. Позови проти перевізників, які виникають із договорів перевезення вантажів, пасажирів, багажу, пошти, пред'являються по місцезнаходженню перевізника.
Якщо більша частина спільного нерухомого майна подружжя знаходитися за територією України, суперечки про розподіл даного майна, не будуть прийняті до розгляду в судах на території України, навіть якщо в шлюбному договорі буде угода про розгляд спору про спільне нерухоме майно за законодавством України.

Якщо у вас виникли будь-які питання юридичного спрямування – телефонуйте і ми допоможено Вам.

Консультації БЕЗКОШТОВНІ.

Телефонуйте зараз: (київстар) 097 38 58 658; (лайф) 063 32 20 973; прямий номер у Луцьку 29 97 70.

Посилання на перелік справ якими ми займаємося:

http://ukryrposlugi.at.ua/index/0-6

Категорія: Мої статті | Додав: yoda (06.07.2012)
Переглядів: 581 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0