Четвер, 08.16.2018, 11:02 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Категорії розділу
Наше опитування
Чи зверталися ви до юриста в сімейних справах.
Всього відповідей: 87
Рейтинги
Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru
Відвідування

Сімейний юрист.

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Дітям-інвалідам, які перебувають під опікою, не будуть зменшувати розмір соцдопомоги

Кабінет Міністрів подав до ВР законопроект № 11383 «Про внесення змін до ст.18 Закону України« Про державну допомогу сім'ям з дітьми », яким пропонується не зменшувати для дітей-інвалідів, які перебувають під опікою чи піклуванням, суму допомоги на суму державної соціальної допомоги, яка виплачується дітям-інвалідам.

 Згідно ст.18 Закону «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, над якими встановлено опіку чи піклування, виплачується державна допомога в розмірі 2-х прожиткових мінімумів для дитини відповідного віку. У разі, коли дитині виплачуються призначені в установленому порядку пенсія, аліменти, стипендія чи держдопомогу, розмір державної допомоги визначається як різниця між двома прожитковими мінімумами для дитини відповідного віку та розміром зазначених виплат.

Однак, відповідно до ст.10 Закону «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», державна соціальна допомога, яка призначена на дитину-інваліда віком до 18 років, виплачується незалежно від одержання інших видів допомоги. Соціальна державна допомога на дітей-інвалідів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, над якими встановлено опіку чи піклування, віднімається з державної допомоги, передбаченої статтею 18 Закону «Про державну допомогу сім'ям з дітьми».

Категорія: Мої статті | Додав: yoda (10.30.2012)
Переглядів: 504 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0