Прописка у будинку де є два власники. - 11 Лютого 2013 - Юридична консультація. Питання-відповідь. - Розірвання шлюбу. Расторжение брака.
П`ятниця, 12.02.2016, 9:01 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Наше опитування
Чи зверталися ви до юриста в сімейних справах.
Всього відповідей: 86
Рейтинги
Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru
Відвідування

Сімейний юрист.

Юридична консультація. Питання-відповідь.

Головна » 2013 » Лютий » 11 » Прописка у будинку де є два власники.
4:17 PM
Прописка у будинку де є два власники.

Є два власника будинку в рівних частках. Чи має право один без згоди іншого прописати когось?

відповідь:

Згідно ст.156 Житлового кодексу, вселення (а відповідно і прописка) можливе за умови згоди власника. Будинок знаходиться в їхній спільній власності, і вселення (прописка) інших осіб у квартиру є фактично розпорядження майном, що перебуває у власності. Згідно ст.113 Цивільного кодексу України розпорядження спільною власністю можливо за спільною згодою співвласників. Тобто, один з власників не може прописати мешканця в квартиру без згоди другого.

Якщо Ви проживаєте у Луцьку чи Волинській області і у вас виникли будь-які питання юридичного спрямування – телефонуйте і ми допоможено Вам.

Консультації БЕЗКОШТОВНІ.

Телефонуйте зараз: (київстар) 097 38 58 658; (лайф) 063 32 20 973; прямий номер у Луцьку 29 97 70.

Просимо звертати увагу на дати публікації: статті актуальні лише на дату розміщення і не коригуються із зміною законодавства.
Переглядів: 653 | Додав: yoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0