Маю докази, що моя дружина завагітніла не від мене. Чи можу з нею розлучитися до народження дитини? - 27 Травня 2013 - Юридична консультація. Питання-відповідь. - Розірвання шлюбу. Расторжение брака.
П`ятниця, 12.02.2016, 9:00 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Наше опитування
Чи зверталися ви до юриста в сімейних справах.
Всього відповідей: 86
Рейтинги
Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru
Відвідування

Сімейний юрист.

Юридична консультація. Питання-відповідь.

Головна » 2013 » Травень » 27 » Маю докази, що моя дружина завагітніла не від мене. Чи можу з нею розлучитися до народження дитини?
2:16 PM
Маю докази, що моя дружина завагітніла не від мене. Чи можу з нею розлучитися до народження дитини?

Позов про розірвання шлюбу не може бути пред’явлений протягом вагітності дружини та протягом одного року після народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив протиправну поведінку, яка містить ознаки злочину щодо другого з подружжя або дитини. Незважаючи на це, чоловік, дружина мають право пред’явити позов про розірвання шлюбу протягом вагітності дружини, якщо батьківство зачатої дитини визнане іншою особою (частини 2, 3 статті 110 Сімейного кодексу).

Отже, такий позов може бути задоволений, якщо ця інша особа в суді визнає своє батьківство і якщо будуть надані докази медичного характеру про зачаття дитини не чоловіком вагітної.

Переглядів: 412 | Додав: yoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0